Naše výdejní místo nově najdete v ulici Pražská 647/158, Brno - Bosonohy

Doprava a platba

Zakoupené zboží vám doručíme kurýrní službou, která vám objednávku doručí na zvolenou adresu nebo do výdejního místa. Objednávku můžete uhradit bankovním převodem nebo dobírkou při převzetí zásilky od přepravce, či na pobočce výdejního místa.

Možnosti dopravy

WEDO

WE|DO

Kurýrní služba WE|DO vám doveze balík s objednávkou na zvolenou adresu, ať už do práce nebo domů. V den expedice od nás obdržíte e-mail s číslem balíku a bude také informování SMS. V případě vaší nepřítomnosti na zvolené adrese si můžete nechat zásilku přesměrovat na nejbližší výdejní místo WE|DO, kde si poté zásilku vyzvednete.

od 109 Kč
PPL doručení na adresu

PPL - doručení na adresu

Kurýrní přepravce PPL vám doručí zásilku na vámi zvolenou adresu. O průběhu doručování budete informováni prostřednictvím SMS a e-mailu.

od 99 Kč
PPL výdejní místa

PPL - doručení na výdejní místa

Chcete si zásilku vyzvednout po cestě z práce? Nechte si balík doručit na některé z nejbližších výdejních míst PPL. Jakmile bude zásilka připravena na místě, obdržíte SMS a e-mail s kódem pro vyzvednutí.

od 39 Kč

Upozornění k přepravě službou PPL a WE|DO

V případech, kdy si zvolíte dopravu přepravní společností, suchý led odesíláme jeden den před požadovaným datem doručení. Pří výběru tohoto způsobu doručení je třeba vzít v potaz možnost zpoždění dodání na straně přepravce. Ve většině případů je led doručován následující pracovní den od odeslání, avšak u malého procenta zásilek může dojít ke zpoždění během přepravy. Za takové zpoždění neneseme odpovědnost.

Pokud tedy máte na datu doručení suchého ledu navázány další aktivity s pevně stanoveným časem, např. svatba, oslava, divadelní představení, letecká nebo jiná přeprava vyžadující chlazení suchým ledem, doporučujeme zvolit si datum doručování zásilky raději o jeden den dříve, a to právě z výše uvedeného důvodu možného zdržení na straně přepravce. Pokud byste objednávali o den dříve, doporučujeme navýšit požadované množství suchého ledu o 25 % z důvodu úbytku váhy během cestování/čekání na využití.

GLS

GLS - doručení na adresu

Kurýrní společnost GLS vám doručí zásilku na vybranou adresu ať už domů nebo do práce. O průběhu doručování budete informováni přes SMS a e-mail.

od 109 Kč
Kurýrní přeprava po Brně

Naše doprava po Brně

Zákazníkům z Brna můžeme dopravit zakoupené termoboxy zejména se suchým ledem až přímo na zvolenou adresu. Suchý led dovezeme zpravidla v odpoledních hodinách na nejbližší parkoviště u vaší provozovny.

300 Kč

Osobní odběr - Bosonohy u Brna

Jste z Brna a okolí? Zakoupené produkty si můžete zdarma vyzvednout v naší výdejně.

Adresa výdejny

ADENELA CZ, s.r.o.
Pražská 647/158
642 00 Brno-Bosonohy
Zobrazit na mapě

Otevírací doba

Po-Pá: 8:30 - 14:00
Polední přestávka 12:00 - 13:00 hod.
Osobní odběry možné do 14:00
So-Ne: zavřeno

Možnosti platby

Bankovní převod

Bankovní převod

Po odeslání objednávky obdržíte platební instrukce pro platbu klasickým bankovním převodem na naše číslo účtu 2702115717/2010. Zásilku odešleme pro přijetí platby. Jako variabilní symbol uveďte číslo objednávky.

0 Kč
GoPay

Online platba GoPay

Rychlá platba v reálném čase skrze elektronickou GoPay peněženku. Nejrychlejší, nejjednodušší a nejbezpečnější způsob platby.

0 Kč
Google Pay

Online platba Google Pay

Platba pomocí peněženky Google Pay je velmi rychlá a bezpečná. Stačí mít jen přidanou platební kartu ve svém účtu a objednávku uhradíte v reálném čase.

0 Kč
Dobírka

Dobírka

Objednávku uhradíte v hotovosti nebo kartou při převzetí zásilky od přepravce.

30 Kč